Türkiye’den ve Dünya’dan Ünlülerin Kullandığı Saatler

panerai luminor saat Türkiye'den ve Dünya'dan Ünlülerin Kullandığı Saatler

Nusret, Cem Yılmaz, Slyvester Stallone, Acun Ilıcalı gibi ünlü insanların saat tutkusunu hep birlikte inceleyelim…

Kısa sürede et sektöründe parlama yaşayan ve tüm dünyaya kendini tanıtan Nusret Gökçe, tercihini Patek Philippe’nin en çok beğenilen Nautilus Jumbo Gold modelini satın almıştır. Patek Philippe Nautilus saati için yaklaşık olarak 350 bin TL ödediği söyleniyor.

nusret saat Türkiye'den ve Dünya'dan Ünlülerin Kullandığı Saatler

 

Ünlü Steak House Sahibi Nusret’in koleksiyonunda Audemars Piguet ve Rolex gibi markalar da yer alıyor.

 

Acun Ilıcalı

Ekranlarda denk geldiğimiz gibi Richard Mille saatlerini tercih etmektedir. Genellikle en çok kullandığı model ise Richard Mille RM011 Felipe Massa olmakla değeri 150bin Dolardır. Bu marka ( Richard Mille) saatlerin değeri 100 bin ila 3 milyon dolar arasında değişiyor.

acunun kullandigi saatler Türkiye'den ve Dünya'dan Ünlülerin Kullandığı Saatler

 

Kıvanç Tatlıtuğ

Kuzey Tekinoğlu olarak da bilinen Kıvanç Tatlıtuğ, bir zamanlar reklam yüzü olduğu TW Steel marka saatleri tercih etmektedir.

kivanc tatlitug kuzey tekinoglu saati Türkiye'den ve Dünya'dan Ünlülerin Kullandığı Saatler

 

Arda Turan

Neymar ile fotoğraflarında Richard Mille marka saatlerin kopya – replika olduğu yönünde tartışmalar ortaya çıkmıştı. Ancak Patek Philippe’in 5130P Mecca modelini bir arkadaşı aracılığı ile sipariş ettirdiği ve bu saat için 140 bin dolar civarı para ödedi biliniyor.

arda turanin saati Türkiye'den ve Dünya'dan Ünlülerin Kullandığı Saatler

Kenan İmirzalıoğlu

Ezel dizinden de bildiğimiz gibi Kenan İmirzalıoğlu Franck Muller marka saati tercih etmektedir. Ancak ünlü oyuncunun aynı zamanda 15 bin liraya Rolex Millgaus model saat aldığı ve Eşi / Sevgilisi Sinem Kobal’ın da 10 bin lira değerinde Rolex Datejust model bir saat hediye ettiği ise biliniyor.

kenan imirzalioglu franck muller Türkiye'den ve Dünya'dan Ünlülerin Kullandığı Saatler

 

Cem Yılmaz

Ünlü komedyen de saat tutkusu olan olan isimler arasında yer alıyor. Dünyada limited olarak üretilen ve Türkiye’ye yalnızca 2 adet gönderilen Panerai PAM 317 modelini satın aldığı duyulmuştu.

cem yilmaz panerai Türkiye'den ve Dünya'dan Ünlülerin Kullandığı Saatler

 

Burak Yılmaz

Çin’in Süper Lig takımına transfer olan Beijing Guoan’da forma giyen Burak Yılmaz son saati için parasına kıydı. Ünlü futbolcu, Patek Philippe Nautilus modelinin 40.Yılı için Limited Edition olarak tasarlanan ve dünyada sadece 700 adet bulunan saat için yaklaşık olarak 310 Bin TL ödedi. Ayrıca koleksiyonunda Audemars Piguet Selfwinding saat’te bulunuyor.

burak yilmaz saat Türkiye'den ve Dünya'dan Ünlülerin Kullandığı Saatler

 

Leonardo DiCaprio

Saat tutkusunu reklam yüzü olarak da yansıtan Ünlü Aktör, koleksiyonunun en değerli parçalarından biri Tag Heuer Aquaracer 500m. Kordonu tamamen çelik ya da siyah titanium seçenekleri sunan saatte, DiCaprio’nun tercihi siyah titanyumdan yana olmuştur.

leonardo dicaprio saat Türkiye'den ve Dünya'dan Ünlülerin Kullandığı Saatler

 

Slyvester Stallone

Ünlü Aktör Slyvester Stallone Cehennem Melekleri film serisinde ekranlara yansıyan Panerai Luminor marka saati bir çok izleyici tarafından dikkatleri üzerine çekmiştir. Tahmin edildiği gibi Sylvester Stallone koleksiyonunda Panerai Luminor marka saatleri tercih etmektedir.

slyvester stallone panerai luminor Türkiye'den ve Dünya'dan Ünlülerin Kullandığı Saatler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eta mekanizma saat Eta Mekanizmalı Saatler

Eta Mekanizmalı Saatler

rolex daytona eta saat Rolex Daytona Kaliteli Replika Saat !

Rolex Daytona Kaliteli Replika Saat !