Tag Heuer Marka Saat Geçmişten Günümüze

tag heuer saatleri Tag Heuer Marka Saat Geçmişten Günümüze

                                                           TAG HEUER

Saat firması, 1860 yılında Edouard Heuer tarafından tekrar kurulmuş olup1985 yılında marka olarak teknikleri d’Avant Garde tarafından satın alınmıştır. ​​ O zamandan beri yapımcılığı devrim yaratan bir şirkettir.TAG Heuer, yenilikçi bir ruhla  lüks marka olarak imajını sürdürmektedir. İsviçre firması olup, saatler, moda aksesuarları ve gözlük üretip pazarlamaktadır.

tag heuer replika saatler calibre16 Tag Heuer Marka Saat Geçmişten Günümüze

TAG, gibi Formula otomobiller için seramik turbo gibi yüksek teknoloji öğeleri, Heuer satın almıştır. 2010 yılında, Heuer ‘Sarkaç Kavramı’, helezonik yaya karşılaştırılabilir tork geri sağlayabilen hairspring olmadan ilk manyetik osilatör tanıtmıştır.2013 yılında, TAG Heuer Carrera,  Heuer aralığının önemli bir parçası bugün yarış tan esinlenen Chronograph, 50. yıldönümünü kutlamıştır. 1963 yılından bu yana her on yılda bir başlatılan modelleri ile pazara sunulmasından bu yana Carrera 10 nesil olmuştur.Londra merkezli Christoph Behling işbirliği 2012 yılında başlatılan dünyanın en hızlı kronograf, Mikrogirder 1/2000 de dahil olmak üzere markanın en ünlü parçalarından bazılarına neden olmuştur. 2004 yılından bu yana Heuer için kurşun tasarımcı olmuştur.Firma, uygun kalarak güç hissi iletmek için dayanılmaz saatler üreterek adından çok söz ettirmiştir. TAG Heuer Replika Saat, dünyayı yakından ilgilendiren, motor yarışına bağlı olan ve sonsuz defa işaretleme, ancak temyiz çok daha uzanır.  500m su geçirmez koleksiyonları ile mükemmel yatçılık ve benzeri sörf taleplerini karşılamaktadırlar.

Yıllar geçtikçe, ufkunu genişletti ve etik ve yaşam tarzı, sanat gibi çeşitli  alanlarda işaret yapmıştır.  Cesaret, cesur, öncü ruhu olmayan konformizm, kalite ve güvenilirlik değerleri kurulduğundan beri şirketin kimliğini şekillendirmiş ve bugün bize yön vermeye devam etmektedir.Tag Heuer Saat, tasarımları ile genç nesilleri çekmektedir. Uzun ömürlü kalite ve yenilik sunan markayı güven ile tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

audemars piguet all black siyah celik saat Audemars Piguet Ruhunun Saat Dünyasına Verdiği Yön

Audemars Piguet Ruhunun Saat Dünyasına Verdiği Yön

audemars piguet chrono rose replika saat Audemars Piguet Erkek Saat Modelleri ve Tercihleri

Audemars Piguet Erkek Saat Modelleri ve Tercihleri