Rolex Submariner 116610 İncelemesi

rolex submariner atasaat etasaat Rolex Submariner 116610 İncelemesi

Bu derlemede, Rolex Submariner’ı çelikten inceliyoruz. Submariner en ikonik olan Rolex modeli, kesinlikle en çok satan, bu nedenle en çok üretilen ve Rolex Submariner saatlerinin klonunun kalitesi göze çarpıyor. Öncelikle, Submariner’ın ve önceki modellerin arkasındaki tarihe bakalım, böylece Rolex Submariner ilk 1953’te üretildi ve daha sonra 1954’te resmi olarak piyasaya sürüldü, ancak asıl üretim bir yıl önce gerçekleşti.
Dalgıçlar için bir yardımcı izle gibi bir araç gibi tasarlandı.

1960’ların sonlarına atlamak Rolex, Rolex Submariner’ın Date versiyonunu tanıttı. Ondan önce, yalnızca Submariner piyasasını tamamen değiştiren, tarih dışı bir tarihte geldi. Tamamıyla yeni bir izleyici kitlesine açıldı, çünkü düzenli insanlar satın almaya başladılar ve saati takabildiler ve tarih fonksiyonu “sadece dalış” saatinden daha az yaptığı için tuhaf bir alet ya da alet saati taktıkları garip görünmüyordu. Rolex saatlerinin fark edilmeye başlamasının vakti geldi.

Ardından, birkaç yıl içinde, 2003’e 16610LV’ye atfedilen ve Hulk’a çok benzeyen 50. yıldönümü Submariner’ını bıraktıkları zaman ileri atlayın, ancak yeşil bir çerçeve ve siyah kadranı var.

Ardından 2008 yılına atlayın, metalik denizaltılar özellikle mavi kadran serbest bırakıldı. 2008’de ayrıca, bugün baktığımız saate benzeyen saate daha farklı ayarlamalar yaptılar. Ne hakkında konuştuğumuzu görmek için Submariner saat koleksiyonumuza göz atın.

Bu yeni Glidelock sistemini de içeriyor ve ayrıca seramik veya Cerachrom Bezel’i piyasaya sürdüler. Klon Submariner modellerini mağazamızda bulabilirsiniz.

2010’da yeni bir Çelik Tarihi versiyonunu piyasaya sürdüler ve 2012’de yeni bir Tarihsiz çelik versiyonunu piyasaya sürdüler.

Bu, modellerin arkasındaki tarih ve saatin farklı varyasyonları, ancak Submariner’da bundan biraz daha fazlası var. Pek çok insan, bono veya bono filmlerinin Rolex, özellikle de Denizaltılar ile oldukça yoğun bir şekilde ilgilendiğini ve Bond’un saati olarak görülmek için kullanıldığını bilir, şimdi Omega Seamaster.

Aslında Submariner’ı takan birkaç farklı film ve birkaç tane Tahvil var ve muhtemelen en ünlüsü Sean Connery ve NATO askısı üzerinde 16 mm civarında olan daha küçük olan Bonds Submariner’ın en meşhur iterasyonunu giydi. oldukça küçük görünüyor.

Deri kayışa takmadan önce, diğer Bonds filmlerde birkaç farklı özelliğe sahip olduğu için farklı bir bilezik türünü giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

c80aac51771db39dab07f44cd40b6279 AY TUTKUNLARI İÇİN IWC SAAT !

AY TUTKUNLARI İÇİN IWC SAAT !

audemars piguet saat Audemars Piguet Gerçek ve Sahte Ürün Karşılaştırması

Audemars Piguet Gerçek ve Sahte Ürün Karşılaştırması