Rolex Otomatik Mekanizma Replika Eta Saat

rolex 3135 submariner eta swiss replika saatler atasaat Rolex Otomatik Mekanizma Replika Eta Saat

Rolex Mekanizma Saat

Rolex marka saatlerin temel özellikleri mekanizma ile çalışmalarıdır. Uzun bir hazırlık sürecinden sonra satışa çıkmaya hazırlanan Rolex mekanizma saat modelleri kalite açısından farkını açıkça belli etmektedir. Hem göze hitap eden hem de çok amaçlı özelliklere sahip olan Rolex mekanizma saat çeşitleri saat koleksiyoncuları tarafından tercih edilmektedir. Farklı birçok işlevi bulunan bu saatlerin otomatik kurma özellikleri kullanıcılara pratik bir kullanım sağlamaktadır. Ancak fiyatlarının son derece yüksek olması nedeniyle çoğu kişi bu modelleri beğense de satın alamamaktadır. Bu durumda da devreye aynı kalitede üretilen ancak fiyat açısından orijinaline oranla daha uygun olan eta saatler devreye girmektedir.

rolex daytona 4130 caliber swiss mechanizm 1 1 clon Rolex Otomatik Mekanizma Replika Eta Saat

Rolex Eta Mekanizma Saat Özellikleri

Rolex eta mekanizma saat özellikleri şunlardan oluşmaktadır:

Rolex eta mekanizma saat modelleri kalitelerine oranla uygun fiyatlara satılmaktadır.

Bu saatler için kullanılan malzemeler son derece değerli ve kalitelidir.

Eta saatler garanti kapsamında satılmaktadır.

Rolex eta saatlerin mekanizmalarında meydana gelen arızalar herhangi bir saat tamircisi tarafından kolayca giderilebilmektedir. Bunun için bir mekanizma ustasına gerek kalmamaktadır. Bu da tamir süresini kısaltmaktadır.

Rolex eta mekanizma saatlerin her yerden satın alınması da son derece kolay olmaktadır. İnternet üzerinden de birçok saat satışı yapan firma, bu saatlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Rolex Mekanizma Saat ve Rolex Eta Mekanizma Saat Arasındaki Farklar

Rolex mekanizma saat ve Rolex eta mekanizma saat arasındaki farklar öncelikle fiyatta ortaya çıkmaktadır. Bunun dışında orijinal mekanizma ve eta mekanizma açısından yapılacak olan ayrım eta mekanizmanın tamirinin daha kolay olduğunu göstermektedir. Bunun nedeni şöyle ifade edilebilir:

Orijinal Rolex için yani diğer bir değişle in-house mekanizmalar için tamir sadece yurt dışında mümkün olmaktadır. Bu mekanizmaların tamiri uzmanlık istemektedir. Servisten başkasının bu mekanizmalardaki arızaları gidermesi mümkün olmamaktadır. Tamir süresi ise 3 ayı bulmaktadır.

İki mekanizma arasındaki diğer fark Rolex mekanizma saat modellerinin ikinci ellerinin dahi eta saat fiyatlarının çok üstünde olmasıdır. Kalite açısından iki saat arasında fark olmamasına rağmen orijinal üretimlerin de son derece ilgi görmesinin nedeni firmaların sağlam prestijleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

rolex daydate eta swiss saat Rolex Saatlerin Özellikleri

Rolex Saatlerin Özellikleri

hublot unico sapphire saat Hublot Saatler

Hublot Saatler