Rolex Bayan Saat Modelleri – Ata Saat

rolex bayan datejust replika Rolex Bayan Saat Modelleri - Ata Saat

Rolex Bayan Saat Modelleri

rolex bayan saat replika Rolex Bayan Saat Modelleri - Ata Saat

Rolex,tüm zamanların en ünlü saat markası ve bu sektördeki lüksün hiç şüphesiz bir numaralı temsilcisi. 22 Mart 1881’de doğan Hans Wilsdorf, 1905 yılında kurduğu Wilsdorf&Davis ile tarihin en iyi saatlerinin temelini atmış olacaktı. 1908 yılında kendi markası olan Rolex ismini tescil ettirdi ve Rolex adı altında saatler üretmeye başladı. O dönemde teknolojik imkanlar kısıtlı olduğu için birçok saatte ölçüm hataları meydana gelebiliyordu. Ancak, Hans Wilsdorf’un Rolex replika saat modelleri ve erkek saat modelleri, Kew rasathanesinde yapılan ölçümlere göre, kusursuz göstergeleri ve asla geri kalmayan 11 taşlı mekanizmaları ile A kalite belge almaya hak kazanmıştır.

1945 yılında, yani kuruluşunun 40. yılında, ilk su geçirmez ve otomatik tarih gösteren Datejust adlı saatin tanıtımı yapıldı. Yıldan yıla Rolex büyüdü ve bugün bulunduğu konuma 1900’lü yılların ortalarında ulaştı. En yakın takipçisinden 2 kat daha fazla saat sattılar. Saatlerindeki teknolojiyi, sürekli geliştirdiler. Saat teknolojisinin öncüsü oldular. Tüm bu yenilikleri ve kaliteli saatleri değerli taşlar ve mücevherlerle süslemeye başladılar. 1960 yılında Hans Wilsdorf hayatını kaybettiğinde arkasında milyar dolarlık bir servet ve İsviçre’nin en büyük altın tüketicisini bırakacaktı. Yazımızın devamında Rolex bayan saat modelleri hakkında detaylı bilgi sunacağız.

Rolex saat modelleri, lüksün, zarafetin ve pahalı taşlar ile mücevherlerin birleşiminden oluyor. Datejust Pearlmaster 34 adlı saate bakacak olursak, üretici firma tarafından “Rolex’in en taçlandırılmış saati” olarak tanımlanıyor. 34 milimetre çapında kasası bulunuyor. Üretiminde, sadece Rolex tarafından dökülen 18 ayar sarı, beyaz ve everose altın kullanıldı. Çerçevesi elmas, safir ve yakut gibi değerli taşlarla kaplı. Performans ve zarafetin benzersiz bir şekilde bir araya gelmesi ile ortaya çıkmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ulysse nardin freak saat replika Ölümsüzlüğün Eseri Ulysse Nardin Erkek Kol Saatleri

Ölümsüzlüğün Eseri Ulysse Nardin Erkek Kol Saatleri

audemars piguet chrono24 eta swiss replika saat Son Moda ve En İyi Kalite Erkek Kol Saatleri

Son Moda ve En İyi Kalite Erkek Kol Saatleri