Ucuz Rolex Saat

Kaliteli çelik kadranı ve şık tasarımı ile farkını ortaya koyan Rolex saat modelleri sizlerin şıklığını tamamlayacaktır. Metal kayışlı ve çok fonksiyonlu tasarımları uygun fiyatlarla satın alabilir, güvenle kullanabilirsiniz.

Rolex saatlerin kadranında takvim, kronometre ve GMT özellikleri bulunmakta ve fonksiyonlar aktif olarak çalışmaktadır. Kalitesi ve özel tasarımı ile farkını ortaya koyan Rolex bayan saatleri içerisindeki en özel tasarımı satın alarak sizler de bu şıklığa sahip olabilirsiniz.

Kaliteden Ödün Vermeyin

Benzerleri içerisinde kalitesi ile ön plana çıkan Rolex markasını tercih ederek hem uygun fiyatlı hem de kaliteli saatlere sahip olabilirsiniz. Benzer fiyatlı ürünler arasından kaliteli malzemesi ve özenli işçiliği ile farkını gösteren Rolex markasının bayan saatleri kişiliğinizi yansıtabilecek pek çok farklı tasarım ile karşınıza çıkıyor. Ucuz Rolex saatler sitemizde satışa sunulmuş durumda. Bu eşsiz markanın ürünlerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Rolex saat markasını tercih edip satın aldığınızda uzun süre ve güvenle kullanabilirsiniz. Hem sizin için hem de sevdikleriniz için vazgeçilmez bir hediye olacaktır.

Saatin farklı boyutlardaki kasa çapı, çelik kasası, kararmaz özellikteki metal ve kaliteli deri kayışları, mineral kristal çizilmez cam ile tamamlanmıştır. 1 yıl garantili üründe herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda hızlı bir şekilde sorununuza çözüm üretilmektedir. Rolex markası, ürünü satın aldıktan sonra da sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

En Özel Tasarımlarla Farkınızı Gösterin

Renginden rakamlarının kadrana yerleştiriliş düzenine, GMT, kronometre ve takvim özelliklerinin kadran içerisine özel tasarımla yerleştirilmesinden kadran çerçevesinin ve kayışının rengine kadar özel olarak tasarlanan Rolex kol saatleri benzerlerinden farkını hemen göstermektedir. Bu özel tasarım model sizlere en uygun fiyatlarla ve Rolex kalitesi ile sunulmaktadır.

Kıyafetinize, makyajınıza ya da şıklığınızı tamamlayacak her türlü aksesuarınıza siz nasıl özen gösteriyorsanız, Rolex ürünlerinin tasarımı da sizin için ve size özel olarak yapılmakta, özenle sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Pilli mekanizma ile çalışan saatte kullanılan pilin de kaliteli olması sayesinde saatinizi uzun süre güvenle ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

 


OYSTER PERPETUAL
SEA-DWELLER

Tüm Rolex saatleri gibi yeni Sea‑Dweller da, Rolex tarafından 2015’te tanımı yeniden belirlenen Superlative Chronometer (Üstün Kronometre) sertifikasına sahiptir ve böylelikle bilekte eşsiz performansı temin eder.

Derecelendirme, PVD (Fiziksel Buhar Biriktirme) yoluyla ince bir platin tabakasıyla kaplanmıştır. Şık siyah kadran, karanlık şartlarda mükemmel okunurluk için uzun ömürlü mavi bir ışıltı yayan parlak bir malzemeyle doldurulmuş geniş Chromalight saat imlerine ve ibrelere sahiptir.

OYSTER KASA, SU GEÇİRMEZLİK SEMBOLÜ

1220 metre (4000 fit) derinliğe kadar su geçirmezlik garantisine sahip Sea‑Dweller modelinin Oyster kasası bir dayanıklılık örneğidir. Kendine has şekliyle orta kasası, tek parça, aşınmaya karşı son derece dirençli 904L çelikten işlenmiştir. Yivli arka kasa, yalnızca Rolex saat ustalarının mekanizmaya erişimine izin veren özel bir aletle hermetik olarak vidalanmıştır.

OYSTER PERPETUAL YACHT-MASTER II

Saatin daha rahat okunabilmesi için, kadran üzerinde saat 12 konumunda üçgen bir saat imi ve saat 6 konumunda dört köşeli bir saat imi yer almaktadır. Üzerindeki parlak disk sayesinde akrep, yelkovandan rahatlıkla ayırt edilebilir.

KAPTANLARIN SAATİ

2007’de tasarlanmış profesyonel bir regatta saati olan Yacht‑Master II, Rolex tarafından geliştirilmiş özel bir işleve sahiptir: anında senkronize edilebilen mekanik hafızaya sahip programlanabilir bir geri sayım. Bu işlev, bir regatta için çok önemli olan başlama anı sırasındaki hassas zamanlama ihtiyacına cevap verir. Teknik açıdan karmaşık olsa da, kullanımı oldukça basittir: Rolex tarafından geliştirilmiş, çerçeve ve mekanizma arasında yenilikçi bir arayüz olan döndürülebilir Ring Command çerçeve aracılığıyla geri sayım programlamasına erişebilir ve onu kilitleyebilirsiniz.

Yacht-Master II modelinin geri sayımı 1 ila 10 dakika arasında bir süre için programlanabilir. Sıfırlandığında önceki ayara geri dönmesi için, program mekanizma tarafından hafızaya alınır. Geri sayım lanse edildiğinde, resmi yarış geri sayımına uyması için anında senkronize edilebilir.

PERPETUAL KALİBRE 4161

Yacht-Master II, tamamen Rolex tarafından geliştirilmiş ve üretilmiş otomatik kurmalı mekanik bir kronograf mekanizması olan kalibre 4161 ile donatılmıştır. Yapısı, üretim kalitesi ve yenilikçi özellikleri onu benzersiz bir biçimde hassas ve güvenilir yapar. 35.000 saati aşkın geliştirme çalışmalarının sonucu olan bu zengin Rolex teknolojisi, patentli bir işleve sahiptir ve 360 civarında aksamı kapsar. Bunlardan bazıları, Rolex’in tamamen kendi bünyesinde ustalıkla yürüttüğü bir mikro üretim teknolojisi olan UV-LiGA ile üretilir. Bu teknoloji, küçük ebatları veya karmaşık geometrisi nedeniyle imalatında klasik makine işleme yöntemlerinin uygulanamadığı aksamların üretimini sağlar.

OYSTER PERPETUAL COSMOGRAPH DAYTONA

Rolex, Oyster Perpetual Cosmograph Daytona modelinin 18 kt sarı, beyaz veya Everose altından yapılmış üç yeni versiyonunu sunar. Bu versiyonlar, metal bir parçayla sağlamlaştırılmış elastomerden yapılan yenilikçi Oysterflex bileziğe sahiptir.

Tüm Rolex saatleri gibi yeni Cosmograph Daytona modelleri de, Rolex tarafından 2015’te tanımı yeniden belirlenen Superlative Chronometer (Üstün Kronometre) sertifikasına sahiptir ve böylelikle bilekte eşsiz performansı temin eder.

PERPETUAL KALİBRE 4130

Cosmograph Daytona, tamamen Rolex tarafından geliştirilmiş ve üretilmiş otomatik kurmalı mekanik bir kronograf mekanizması olan kalibre 4130 ile donatılmıştır. Rolex teknolojilerinin bir bileşimi olan yapısı tamamıyla yeniden tasarlanmıştır: kronograf işlevi için gereken bileşenlerin sayısı önemli ölçüde azaltılmış ve böylece mekanizmanın güvenilirliği artırılmıştır.

OYSTER PERPETUAL SKY-DWELLER

DÜNYA GEZGİNLERİNİN SAATİ İLK KEZ 904L ÇELİK VE 18 KT ALTIN KOMBİNASYONUYLA KARŞINIZDA.

Rolex, dünya gezginlerinin klasik saati Oyster Perpetual Sky‑Dweller modelinin sarı Rolesor veya beyaz Rolesor (904L çelik ile 18 kt sarı veya beyaz altın bileşimi) seçenekleriyle yeni versiyonlarını ilk kez sunar.

Tüm Rolex saatleri gibi yeni Sky-Dweller da, Rolex tarafından 2015’te tanımı yeniden belirlenen Superlative Chronometer (Üstün Kronometre) sertifikasına sahiptir ve böylelikle bilekte eşsiz performansı temin eder.

Dünya gezginleri için şık bir saat olan Oyster Perpetual Sky‑Dweller, sofistike bir teknolojiyi ve kullanım kolaylığını mükemmel şekilde harmanlayan devrim niteliğindeki tasarımıyla iddialı bir saattir. 11 patentle korunan bir teknoloji şaheseri olan Sky‑Dweller, dünyayı dolaşanların zamanı kolayca ölçebilmeleri için gereken bilgileri, oldukça orijinal ve daha önce benzeri görülmemiş bir biçimde sağlar.

Bir Rolex saatinde altın ve çeliğin birleşimi olan Rolesor, 1933’te ismin tescillenmesinden bu yana markanın belirleyici bir özelliği olmuştur. Biri asil ve değerli, parlaklığı ve dayanıklılığıyla çekici; diğeriyse son derece dirençli, sağlamlığı ve güvenilirliği ile ünlü iki metalin talihli buluşmasıdır. Tüm bu nitelikler, bir Rolex saatinde bir araya gelen zarafet ve performansı mükemmel biçimde yansıtır. Sky‑Dweller saatinin sarı Rolesor versiyonunda çerçeve, kurma kolu ve merkezi bilezik bağlantıları 18 kt sarı altından, orta kasa ve bileziğin dış bağlantıları ise 904L çelikten yapılmıştır.

Oyster Kasa, SU GEÇİRMEZLİK SEMBOLÜ

100 metre (330 fit) derinliğe kadar su geçirmezlik garantili Sky‑Dweller modelinin Oyster kasası bir dayanıklılık örneğidir. Kendine has şekliyle orta kasası tek parça 904L çelikten yapılmıştır. Yivli arka kasa, yalnızca Rolex saat ustalarının mekanizmaya erişimine izin veren özel bir aletle hermetik olarak vidalanmıştır.

Twinlock çift su geçirmezlik sistemiyle donatılan kurma kolu da kasaya sıkı bir şekilde vidalanır. Tarihin kolay okunması için saat 3’te bulunan Cyclops lensli kristal, çizilmeye dayanıklı safirden yapılmıştır. Su geçirmez Oyster kasa, Sky‑Dweller modelinin yüksek hassasiyetli mekanizmasına optimum koruma sağlar.

PERPETUAL KALİBER 9001

Sky-Dweller, tamamen Rolex tarafından geliştirilmiş ve üretilmiş otomatik kurmalı mekanik bir saat mekanizması olan kalibre 9001 ile donatılmıştır. Yedi patentle korunan kalibre, markamızın geliştirdiği en sofistike kalibrelerden biridir. Yapısı, üretim kalitesi ve yenilikçi özellikleri onu benzersiz bir biçimde hassas ve güvenilir yapar.

SKY-DWELLER İŞ BAŞINDA

Sky-Dweller modelinin üç temel fonksiyonunu ayarlamak hızlı ve kolaydır. Ayarlar herhangi bir sırada, sınırsız olarak, ileriye ve geriye doğru yapılabilir. Her bir işlev, döndürülebilir Ring Command çerçeve aracılığıyla seçilir ve yalnızca tek bir ayar konumu olan kurma koluyla ayarlanır. İşlem 1-2-3 kadar basittir.

 


Rolex Saatlerin Özellikleri

Rolex saatler, Hans Wilsdorf’un kurduğu şirkette üretilmeye başlanmıştır. O yıllarda kol saatleri çok fazla üretimde yoktur ve olan saatler ise hassas değildir. Hans Wilsdorf, aksesuar olarak da kullanılan bu saatlerin güvenilir olmasını sağlamıştır. İsviçre’de bir şirketten temin ettiği hassas malzemeler ile saati üretti. Bu saate de ‘Rolex’ adını verdi.

Rolex’in kaliteli olmasının en büyük nedenlerinden biri kullanılan malzemelerin hassas ve güvenilir olmasından dolayıdır. İlk üretildiği yıllarda bu saat üzerinde kronometrik hassasiyete oldukça önem verildi ve bu yönde sürekli olarak araştırmalar yapıldı. İsviçre Kronometrik Hassasiyet Sertifikasını alan ilk kol saati oldu. Aynı zamanda ilk su ve toz geçirmeyen kol saatidir. Kasası korumalı bir şekilde yapılmıştır. İlk otomatik kurmalı saattir.

Farklı alanlara yönelik saat modelleri mevcuttur. Her koşula oldukça dayanıklı olmasından dolayı başarılı insanların saati olarak ünlenmiştir. Dalgıçlara uygun saatler tasarlanması, pilotlara uygun saatler tasarlanması ile ‘Rolex’ markası gün geçtikçe en iyi marka haline gelmiştir. Aynı zamanda bayanlara özel modelleri de oldukça şık ve zarif dizaynlar içermektedir. Boyutu da biraz daha küçük olmakta ve kolay bir kullanım sağlamaktadır.

Rolex Saatlerin Tercih Edilme Nedenleri

Rolex saat modelleri oldukça fazla çeşitlilik ve tasarımlarda mevcuttur. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve işçiliği oldukça iyidir. Her ihtiyaca yönelik modeller de mevcuttur. Su geçirmeyen, soğuğa ve darbelere dayanıklı, hıza karşı dayanıklı, tarihi gösteren ve yarışlara uygun şekilde saat modelleri mevcuttur. Mekanizması son derece iyi olan Rolex saatlerin kasaları da kaliteli çelikten üretilmektedir. Kullanılan malzemeler kolay oksitlenmeyen malzemelerdir. Bu nedenle uzun yıllar kullanım sağlar.

Rolex saatlerin çerçevelerinin çizilme ve darbelere karşı daha dayanıklı olması için sert seramik malzeme kullanılmaktadır. Aynı şekilde yüzeyinin pırlantayla parlatılması nedeni ile de ışıltı sağlamaktadır. Bu sayede dikkat çekici şıklığa ulaşmayı da sağlar.

Rolex saatler normal kol saatlerinden oldukça farklıdır. İçerisinde binlerce parça bulunmaktadır ve bu parçalar birbirine bağlı olarak çalışmaktadır. Aslında bakıldığı zamanda ince malzemelerin kullanıldığı sanat eseridir. Bu nedenle saatin üretimi dahi oldukça pahalıdır.


Orijinaliyle Birebir Uyumlu Replika Saatler

Saat herkes tarafından beğeniyle kullanılan bir aksesuardır. Zamana hâkim olmanızı sağlarken, modaya uygun tarzlarıyla kıyafetinizle bir bütün oluşturmanıza yardımcı olur. Ünlü markaların üretimini yaptığı ve her sene içlerine yenilerini eklediği saatler fiyatları nedeniyle herkes tarafından satın alınamamaktadır. Bunlar yerine daha uygun fiyatlarda ve yüksek kalitede replika saat satın alabilirsiniz.

Replika saatler en iyi markaların modellerini üreten ve daha uygun fiyatlara satışı yapan bir markadır. Modayı takip eden herkes replika saatler arasından kendisine en çok yakışan modeli tercih ediyor. Yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada büyük ilgi gören replika saatler, kalitesinden de ödün vermiyor. Replika saatler kalitesine göre sınıflandırılabiliyor. Bu sınıflandırmaya göre bütçenize en uygun kalitedeki ürünü satın alabilirsiniz. Bazı kalitelerde kadranlar çalışmazken, üst sınıf kalitede olan ürünlerde saat kadranları çalışmaktadır. Çelik kaplama olan saatlerde herhangi bir oksitlenme veya paslanma ile karşılaşmazsınız.

Replika saatler orijinal marka saatlerin birebir aynısı olarak hazırlanır. Yüksek fiyatlarda satışı yapılan marka saatler yerine daha ekonomik fiyatlara replikayı tercih edebilir, beğendiğiniz yüksek meblağlı saatin birebir aynısına sahip olabilirsiniz. Replika saatleri ulaşmak da çok kolay. İnternet siteleri üzerinde arama yaptığınızda karşınıza sayısız ürün satışı yapan web sitesi gelecektir. Bu siteler arasında seçim yaparken güvenilir olanları tercih edebilirsiniz. Aldığınız ürün garanti kapsamında tarafınıza ulaştırılacaktır. Replika rolex saatleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ekonomik olması sizi yanıltmasın. Parçaları yüksek kaliteden olan replikayı güvenle kullanabilirsiniz. Orijinal ürünlerle birebir üretim aşamasına alınan bu saatler, piyasaya daha uygun fiyatlarla sürülmekte ve müşterilerine ulaştırılmaktadır. Çin’de üretilen saat markasının ürünlerine tüm dünya pazarlarından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz bir modelin benzerini ya da aynısını replika saatler arasında bulmanız mümkün olmaktadır. Çeşitli markanın ürünlerinin uygun fiyata satılması moda tutkunlarının da hoşuna gitmekte ve replika saatlere yönelmelerini sağlamaktadır.