Eta Swiss Saatler | Günümüz Modası | Rolex Hublot Audemars Piguet

rolex submariner eta swiss saat Eta Swiss Saatler | Günümüz Modası | Rolex Hublot Audemars Piguet

Hayat standartları gün geçtikçe artış göstermektedir. Değerlenen hayat kalitesiyle yaşam koşullarına ayak uydurmaktayız. Giyimin, girdiğimiz ortamda mekanda önemi büyüktür. Güzel,şık ve pahalı bir giyime sahip olduğunuzda gözler her zaman üzerinizde olacaktır. İnsanların öncelikli dikkatini çekecek olan giyim parçalarınız aksesuarlarınızdır. Bileklik, kolye, saat gibi başlıca takılar yer almakta. Saat; bayan ve erkeğin kullanabildiği ortak bir aksesuar olarak sayılmakta.

rolex submariner eta mekanizma saat Eta Swiss Saatler | Günümüz Modası | Rolex Hublot Audemars Piguet

Bayan ve Erkek Kol Saatleri genellikle ünlü, lüks veya çok değişik bir tarzda model olduğu zaman çevrenizdekiler tarafından dikkat çeker. Bu konuyla ilgili başlıca lüks markalar arasında Rolex, Hublot, Audemars Piguet, Patek Philippe  gibi dünya devleri yer almaktadır. Bayan ve Erkek modellerinde ki zengin çeşidi ile ürün yelpazesini oldukça geniş tutmayı başarmışlardır. Dünya devi, lüks olarak da bahsettiğimiz üzere fiyatları da dudak uçuklatmaktadır. Her kesimden insanların alamayacağı pahalı lüks saatler arasında yer almakta bu modeller.  Zaman zaman modeline göre milyon dolarları bulabiliyor fiyatları.

rolex 3135 eta saat Eta Swiss Saatler | Günümüz Modası | Rolex Hublot Audemars Piguet

 

Bu lüks saat modellerinin birebir kopyalarının satışı mevcuttur. Eta Swiss Mekanizmalı Rolex, Hublot, Audemars Piguet gibi bir çok marka da dahil olmak üzere hepsinin satışı aktif olarak yapılmaktadır. Rolex Eta Saat modelleri orijinal ile birebir aynı ölçü ve ebatlarda, ağırlık olarak en yakın ürünlerdir. Mekanizma olarak ise örneğin Rolex Submariner 3135 Orijinal mekanizma olduğu gibi Eta Rolex Submariner modelinde ise Clon 3135 yani kopya makinesi bulunmaktadır. Kadran yakınlığı, kasa inceliği, kordon şekli, mekanizma yoğunluğunu dikkate alırsak orijinal Rolex tadında bir ihtişam için Rolex Eta Saat modellerini tavsiye edebilirim. 500$ ile 1200$ arasında değişiklik göstermektedir. Aklınıza takılan veya merak ettikleriniz ile ilgili yorumlarda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

rolex daytona eta saat Rolex Daytona Kaliteli Replika Saat !

Rolex Daytona Kaliteli Replika Saat !

audemars piguet michael schumacher eta swiss Audemars Piguet Replika Saatleri

Audemars Piguet Replika Saatleri