Audemars Piguet Gerçek ve Sahte Ürün Karşılaştırması

audemars piguet saat Audemars Piguet Gerçek ve Sahte Ürün Karşılaştırması
audemars piguet eta saat Audemars Piguet Gerçek ve Sahte Ürün Karşılaştırması

Audemars Piguet, 1875 yılında Edward August Piguet ve Jules Louis Audemars tarafından kuruldu. Her ikisi de kısa süre önce kolejden mezun olmuşlar ve saat imalat sektöründe birlikte çalışmaya karar vermişlerdir. O zamandan beri şirket, dünya çapında kronometre meraklılarının ilgisini çeken saatler yapıyor.

Audemars Piguet Gerçek ve Sahte – Genel Farklılıklar

Audemars Piguet, kol saatleri üzerinde geniş bir ürün yelpazesi sunar, bu nedenle dünyaya veya kopya saatlerine dalmadan önce biraz zaman ayırmanız ve orijinal modelleri tanımanız gerekir. Hakiki saatlerin tam olarak nasıl göründüğünü bilmeden gerçekten doğru bir Audemars Piguet kopyasını vs orijinal değerlendirmeyi yapamazsınız.

Ayrıntılı bilgi de dahil olmak üzere, saatle ilgili her şeyi bilmeniz gerekir; böylece düşük uçlu çoğaltma üreticileri tarafından aldanmayın. Bu yüzden Audemars Piguet sahte gerçek değerlendirme karşılaştırıldığında bir saat seçerken çok önemlidir.

Audemars Piguet Gerçek ve Sahte – Ücret Önemli Bir Faktör

Ayrıntılı Audemars Piguet sahte – gerçek özellikleri arasında dalmadan önce, bu makalede kesinlikle vurgulamamız gereken bir şey, bir Audemars Piguet kopya incelemesinin fiyatla başlamasının gerektiğidir.  Audemars Piguet sahte vs gerçek tartışma ile ilgili ne duyarsanız duyun, bir saat için yaklaşık 100-200 dolar ödüyorsanız, orijinal olmadığından% 100 emin olabilirsiniz.

Audemars Piguet tarafından satılan orijinal saatler genellikle binlerce dolara maloldu, bu nedenle düşük bir fiyat etiketine baktığınızda, gerçek bir anlaşma değil, bir kopya saat ile ilgilendiğiniz anlamına gelir.

audemars piguet eta swiss clone saat Audemars Piguet Gerçek ve Sahte Ürün Karşılaştırması

Şimdi kopyaların kalitesini ve Audemars Piguet’in sahte gerçek değerlendirmesinin önemini tartışmamız gerekiyor. 100-150 dolar civarında satılan saatleri replika saat kategorisinde tutabiliriz. Eğer daha kaliteli bir saat elde etmek için mutlaka çok daha fazla para ödemeniz gerekecek.

Dolayısıyla, 100 doların size orijinal bir kronometre olacağını düşünerek kendinizi aldatmayın. Bu fiyatlara orijinal olduğuna dair söylemler duyarsanız inanmayın. Çünkü 100-150$’a ancak orijinal bir saatin pimini verirler.

Audemars Piguet kopyasının gerçek değerlendirmesinde aklınızda tutmanız gereken bir diğer önemli husus, her Audemars Piguet saatinin tamamen kusursuz olmasıdır. Hatta sahte saatlerde doktora uzmanı olman bile gerekmiyor. Sadece hızlı bir Audemars Piguet sahte vs gerçek kalite kontrol yakından teftişi ve ön ve saatin arkasından gerçekleştirin.

Audemars Piguet Gerçek ve Sahte – Kalite Kontrolü Nasıl Yapılır ?

Audemars Piguet çoğaltma saatinizi incelemeye şu şekilde başlayabilirsiniz: açık bir kusur var mı? Belki bazı lekeleri, hatalı izi veya sert bir kenarı görebilirsiniz. Durum buysa, saatinizin kalitesi biraz kötü diyebiliriz.

Pek çok durumda, bir çok çoğaltma satıcısı dükkanları online olarak işlerini yürüttüğü için, satın almadan önce fiziksel saatin gerçek vs Audemars Piguet sahte değerlendirmesini yapmak mümkün değildir. Bu durumda, Audemars Piguet kopyasını gerçek ile karşılaştırmanın başka bir yolunu bulmanız gerekecek.

Yapabileceğiniz en iyi şey, perakendeciden satın almak üzereyken ürünün gerçek canlı görüntülerini istemektir. Şimdi, çoğu dükkan web sitesinde görüntülenen saatlerin stok görüntülerine sahip olacak, ancak daha iyi bir Audemars Piguet sahte vs gerçek değerlendirme yapmak için, gerçek canlı ürünlerinde tasvir görüntülere ihtiyacınız var.

Dolayısıyla bazılarına dükkanlarını sormaya çalış. Cevap vermezlerse ya da düz dolaylı yollarla size bazı yanıltıcı bahaneler verirlerse, işinizi çok uzakta onlardan almaları gereken oldukça açık bir işaret olarak kabul etmelisiniz. Saklayacak hiçbir şeye gerek duymayanlar isteğinize mutlulukla karşılık vereceklerdir.

Audemars Piguet Gerçek ve Sahte – Audemars Piguet RoyalOak OffShore Replica inceleme

Audemars Piguet çoğaltma inceleme parçalarını internette hiç olarak okudunuz mu, özgün Audemars Piguet’in safir kristal camdan yapıldığını biliyor olacaksınız. Dolayısıyla, eğer saat suyun söz konusu saatin yüzüne düşürülürse damlacıkları dağıtmak yerine bir araya geldiğini fark etmelisiniz. Audemars Piguet kopyasını gerçek analize karşı yaparken bu yönü hatırlamaya çalışın.

ap selfwinding blue 41mm swiss eta Audemars Piguet Gerçek ve Sahte Ürün Karşılaştırması

Royal Oak Offshore ailesine geri dönün, şu anki Royal Oaks’ın Asya yapımı ETA 7750 klon hareketleri yükleyerek önceki sürümlerde iyileştiğini unutmayın. Audemars Piguet sahte ve gerçek incelemeniz için klon hareketlerinin güvenilirliklerinde farklılık yarattığını bilmek önemlidir. Bununla birlikte, üst düzey Audemars Piguet Royal Oak Offshore kopyası, Asya’nın 7750’yi yerleştirdiği yerde biraz daha düşük bir konumda olan saat 12’de bir saniye alt kadrana sahip olacak.

İyi Kalite – Audemars Piguet Gerçek ve Sahte 

Akılda tutulması gereken bir diğer önemli husus, zayıf kalite Royal Oak’taki siyah kadranların, numaralar üzerinde eksik metal çevresel eğilimi olmasıdır. Ayrıca, siklops ve eşlemedeki tarih penceresi saatin sağ tarafında biraz fazla kalmıştır. Bu, Audemars Piguet kopyası ile otantik tartım sırasında hatırlamanız gereken önemli bir ipucudur.

Gerçek Royal Oak, yanlardaki kasanın ortasından biraz yukarı itiyor – kopyalar makinelerini tam ortasına koyuyor. Bir kopyadaki saniyeler yapılmış olabilir ya da kauçuk ve aynı zamanda gerçek şeyden biraz farklı şekillendirilebilir.

audemars piguet diver eta replika saat Audemars Piguet Gerçek ve Sahte Ürün Karşılaştırması

Audemars Piguet sahte vs gerçek değerlendirmesinde, hantal bir saat, sahte bir saati ya da gerçekten düşük kaliteli bir saati satın aldığınızı gösteren bir inceleme işaretidir.

Bununla birlikte, Audemars Piguet Royal Oak Offshore kopyasını satın alırken en önemli şey şudur: Üst düzey bir hedefiniz varsa bu konuda her şey ince işçilik gerektirir. Ürün pürüzsüz ve mükemmel görünümlü olmalıdır. Güzel saatlerle uğraşırken hata yapmanız için yer yoktur.

Gerçekten İyi Bir Audemars Piguet Replica Nasıl Anlaşılır ?

Aşağıda, bir Audemars Piguet üst seviye kopya saati tanımanın bir kaç önemli ipucunu  veriyoruz. Dolayısıyla, Audemars Piguet sahtelerine karşı gerçek karşılaştırmalarımıza, gravürlerden ve diğer ayırt edici işaretlerden biraz söz ederek devam edelim.

Üst düzey kopyanın orijinal modellerin tüm özelliklerini taşıyacağını unutmayın. Müşteriler, bir Audemars Piguet kopya saat incelemesi gerçekleştirirken gerçekten gerçek bir modeli tutup tutmadıklarını söylemekte çok zorlanıyor olmalıdır.

Audemars Piguet Kopya ve Gerçek – AP RoyalOak Kopya İsviçre Üretimi

Audemars Piguet Royal Oak Rose Gold çakma modellerini değerlendirirken bunları hatırlayın: Her orijinal saat, ana plakanın üzerine, genellikle dengesinin yanında oyulmuş bir hareket numarasına sahiptir. Ayrıca, kasanın dış tarafına kazınmış bir seri numarası da bulunuyor.

Bir Audemars Piguet serisini söylemenin hiçbir yolu yoktur, ancak bazı tahminler seri numarası sayesinde yapılabilir. Birebire taklit saatlerde aynı harflere sahip yaklaşık 10.000 saat vardır. AP üreticileri yılda 20.000 saattir (yaklaşık olarak), böylece seri numarasının harfi değişir, bu seri numaralarda orijinalliğini kanıtlayan en önemli unsurlardan biridir.

Audemars Piguet Replika – Japon mu ? İsviçre mi ?

Kopya saat endüstrisinin takipçisi olsaydınız, muhtemelen sahte saatlerin bir İsviçre veya bir Japon üretimi ile sunulduğunu biliyorsunuzdur. İsviçre yapımı saatlerin, kaliteli, son teknoloji ürünü mekanizma ve olağanüstü işçilik nedeniyle pahalı ve lüks olduğu bilinmektedir.

ap replika saat Audemars Piguet Gerçek ve Sahte Ürün Karşılaştırması

Öte yandan, Japon yapımı saatler mükemmel kalite ve işçilikle pratik ve ekonomik saatler olarak tanınmaktadır.

Bir Audemars Piguet Royal Oak İsviçre kopyası, kalitesi nedeniyle kendilerini ayırıyor. Japon saatleri oldukça otantik görünebilir, ancak gerçek, onlar mükemmel değildir. Audemars Piguet sahte vs gerçek değerlendirme yaparken şunları göz önünde bulundurun: Japonca kopyalar fonksiyonel bir gün ve tarihe sahiptir ancak çalışan bir kronometreden yararlanmazlar.

Bunun üzerine bir Audemars Piguet Royal Oak kopyası İsviçre 25 ya da 27 Jewellery Swiss Made ETA mekanizması kullanıyor. Bir İsviçre saat takarken farkedilmiş bir şey daha yumuşak ikinci el olur. Ayrıca, içerideki otomatik hareket içindeki daha yüksek kalitede olduğundan, saat daha iyi bir zaman tutma yeteneğine sahiptir.

Son olarak, İsviçre saati orijinal saatlerde bulunabilecek aynı kristal türünde çizilmeye karşı dayanıklı bir safir kristal ambalajı ile gelecek. Altın kaplamanın kalitesinin de üstün olduğu belirtilmelidir.

Audemars Piguet Royal Oak kopyası İsviçre’de kaplama, üçlü sarılı 18k altın kaplamalı. En az 2-3 yıl süren kaplamaya çevrilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

rolex submariner atasaat etasaat Rolex Submariner 116610 İncelemesi

Rolex Submariner 116610 İncelemesi

rolex eta saat atasaat Rolex Submariner Eta Swiss Saat Gelişimi !

Rolex Submariner Eta Swiss Saat Gelişimi !