Audemars Piguet Gerçek ve Sahte Farklılıklar İncelemeler

ap frosted Audemars Piguet Gerçek ve Sahte Farklılıklar İncelemeler

Audemars Piguet RoyalOak – Tourbilllon ya da Tourbillonsuz

otomatik audemars piguet Audemars Piguet Gerçek ve Sahte Farklılıklar İncelemeler

Daha karışık saatlere hayran olan saat tutkunları, yüksek kalitede bir Audemars Piguet Tourbillon kopyası bulmayı amaçlamalıdır.

Audemars Piguet sahte vs gerçek tahmin yaparken tourbillion mekanizmasını yakından kontrol etmeyi unutmayın. Yapay bir sahte ile uğraşıp ayırt ettiğinizi hemen söyleyebilmelisiniz, çünkü alet düzgün ya da keskin görünmüyor. Kusurlar açıkça görülecektir.

Ayrıca, kadran Tourbillion dememesi veya bir tourbillon taklit etmek için denge tekerleği etrafında herhangi bir işareti olmamalıdır. Sadece “dürüst” bir açık denge çarkı olmalı.

Audemars Piguet Gerçek ve Sahte Karşılaştırma – Audemars Piguet Tourbillon Replika Olayı

Çoğu durumda, Audemars Piguet Tourbillon kopyası çok ince tutarsızlıklara açıktır. Bazı müşteriler için mutlaka bir anlama kırıcısı olmayabilirlerken, yine de farklardan haberdar olmalıdır.

Audemars Piguet Tourbillon çok karmaşık bir parçadır, bu nedenle çoğu kopya üreticisi doğru almaz. Sonuçta bu saatlerden birini almaya karar verirseniz kendinizi uyardığınızı düşünmelisiniz.

Tourbillion’un gerçek değerlendirmesi ile Audemars Piguet sahte karşılaştırması yapmanın üstünde, saat kordon – klips gibi ek ayrıntılara dikkat etmeniz gerekir. Replica klipsleri genellikle yapışmaya yatkındır, eğer yapabiliyorsanız, saati almadan önce dikkatlice incelemelisiniz.

Dahası, sahtekarlıklar söz konusu olduğunda, davaya bağlı bantların uygun olmamasına dikkat edilmelidir. Her şey bir bakışta mükemmel görünüyorsa Audemars Piguet Tourbillon Replica ile uğraşmadığınızı ve Audemars Piguet saat sahtesi ile gerçek analizin hızlı, pürüzsüz bir analiz olacağını bileceksiniz.

Audemars Piguet Tourbillon İzlemesi Yapılmalı Mı ? 

Ancak Tourbillion seyretmek isteyip istemeyeceğinize karar vermeye çalışırken düşünmeniz gereken bir nokta var – Tourbillon görsel açıdan oldukça ilginçken birçok avantajı da sunmuyor. Aksine, aslında bir takım dezavantajlara sahip olabilir; onarım yapılması gereken durumlarda onu tamir edebilecek birini bulmak çok zor olabilir.

Dolayısıyla 5 yıla kadar sürebilen bir Audemars Piguet Royal Oak Turbillon kopyası için “büyük paralar” harcayabilirsiniz (bundan sonra da onarıma sürekli ihtiyaç duyacaksınız). Günün sonunda, Audemars Piguet Tourbillon kopyasını isteyip istemediğinize karar verdiniz – sadece tüm bilgilerin doğru olduğundan emin olmak istiyoruz.

Bazı saatler marka adları, diğerleri dayanıklılık ve diğerleri benzersiz tasarımları nedeniyle öne çıkıyor. Audemars Piguet Royal Oak Offshore, üç kutuyu işaretlemeyi başaran tür saattir. İsviçre saat yapımcısının yıllar içinde sunduğu en ünlü modeldir, bu yüzden bu özel saati merkezleyen bir Audemars Piguet sahte vs gerçek değerlendirmesini nasıl yapacağını bilmek çok önemli bir yetenektir.

Tüm gözden geçirme işlemlerinde Audemars Piguet çoğaltma saatlerinin ortak önemli özelliği, çoğu modelin ince ya da çok ince olmayan tutarsızlıklarla karşı karşıya kalmasıdır, bu nedenle işiniz Audemars Piguet’i orijinal izlemeye yarayan küçük ayrıntıların farkında olmaktır.

Bu küçük özelliklere dikkat ederek Audemars Piguet sahte modelinizi ve gerçek değerlendirmenizi fark ettireceksiniz ve orijinal modelleri tanımanıza yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

rolex takvimsiz Rolex Submariner Takvimsiz Eski Model

Rolex Submariner Takvimsiz Eski Model