60 Saniyede Rolex Submariner’i Anlama

rolex submariner eta mekanizma replika saat atasaat 60 Saniyede Rolex Submariner'i Anlama

Dünyanın en ikonik saatlerinden biri Rolex Submariner. Başarılarını göstermek isteyen insanlar için ve aynı zamanda ciddi saat toplayıcılarını için bir parça olan bir saat. Ama neden bu kadar özel ve onu statü sembolü yapan şey nedir ? İşte dikkate alınması gereken en önemli noktalardan bazıları :

  • Anında tanınabilir bir tasarıma sahiptir. 1953’teki orijinalin yanında modern bir denizaltı koyun ve bunların birbiriyle ilgisi olduğunu görmek kolaydır. Rolex, anahtar tasarım özelliklerini aynı seviyede tutmuştur.
  • Her yeni nesil daha iyi bir performans ve kalite sunar. Yenilik Rolex ile yavaş ilerliyor, ancak yenilik yaptıklarında çok iyi. Bezel, bilezik, çerçeve, parlaklık ve hareket mekanizması içinde geçerli oluyor bu yenilikler.
  • Ünlüler tarafından en çok takılan saatlerden biridir. Liste inanılmaz derece de uzun olacaktır. İkonik giyenlerin arasında, ilk filmlerinde  Steve McQueen, James Bond, Jean-Michel Cousteau, Robert Redford gibi daha bir çok ünlü bu listeler arasında yer almaktadır. Bu kişiler Rolex’in tanınmasına daha da yardımcı oldu ve tanınmış saatlerden biri haline geldi.

rolex submariner eta 3135 saat 60 Saniyede Rolex Submariner'i Anlama

Bu özel tasarım, pek çok kişi tarafından kopyalanmış olduğundan, ‘Orijinal ‘ dalış saati olarak düşünülür.

  • Yalnızca masa sporları veya başarı simgesi olarak kullanılmaz; Özellikleri ve estetiği, su altındaki maceralar için de mükemmel bir dalış zevki sağlar.
  • Submariner askeri ve diğer profesyonel dalıcılar tarafından resmi bir ekipman parçası kullanılmış ve kullanılmaktadır.

Rolex Submariner Milsub saat 60 Saniyede Rolex Submariner'i Anlama

Rolex Submariner ‘Milsub’

  • Rolex Submariner Eta Saat, tarih ekranlı ya da bulunmayan iki versiyonun yanı sıra çelik, altın/çelik (1983 yılından beri) ve full altın ( 1969’dan beri) gibi farklı malzemelerden temin edilebilir.
  • Değeri son derece kararlı. Bir Submariner satın alırsanız, beş ile on yıl kullanabilirsiniz sonrasında ise satmaya karar verebilirsiniz.  İlk harcamış olduğunuz miktarı geri şekilde alabilirsiniz. Paslanmaz çelik Rolex Submariner İsviçre Eta Mekanizmaya orijinal edasında sahip olabilirsiniz.

rolex submariner hulk yesil eta swiss atasaat 60 Saniyede Rolex Submariner'i Anlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

rolex deepsea eta saat atasaat Saat Sektöründe Devrim Yaratan Replika

Saat Sektöründe Devrim Yaratan Replika

audemars piguet thin extra tourbillon eta saat SIHH 2018: Yeni Audemars Piguet Saatleri

SIHH 2018: Yeni Audemars Piguet Saatleri