2017 Yeni Rolex Cellini Moonphase Saat Modeli Replika Saat

rolex cellini eta replika kol saati atasaat 2017 Yeni Rolex Cellini Moonphase Saat Modeli Replika Saat

2017 Yeni Rolex Cellini Moonphase Saat Modeli

Rolex, Cellini koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi, ay döngüsünün özel bir görüntüsünü sunan Cellini Moonphase’de yeni bir model sunuyor. 39 mm Cellini Ayphase 18 ayar Everose altın sunulmaktadır.

Cellini Moonphase, dolunay ve yeni ayı gösteren, saat 6’da mavi desenli bir beyaz lak kadrana sahiptir; bunlardan ilki, bir meteorit aplike ile ikincisini ise gümüş yüzük ile tasvir edilmiştir. Dolunay, ay dolaşımı boyunca dolunay ve yeni ay dönüştükçe, alt diyalogda saat 12’de gösterilen gösterge vasıtasıyla okunur.

rolex cellini moonphase eta swiss replika saat atasaat 2017 Yeni Rolex Cellini Moonphase Saat Modeli Replika Saat

Cellini Ayfazı ayrıca, ucunda hilal ayı olan bir orta elle çevirmene ait çevresi tarihini görüntüler. Bu yeni model, tamamen patentli ay fazı modülü 122 yıldır astronomik olarak doğru olan Rolex tarafından üretilen kendinden sarma mekanik bir hareketle sağlanmaktadır. Cellini Moonphase, kahverengi timsah deri kayış üzerine, 18 ayar Everose altın katlanmış Crownclasp ile donatılmıştır ve Cellini modeli için bir ilk olmuştur.

ÜSTÜN KRONOMETRE SERTIFIKASYONU

Tüm Rolex saatler gibi yeni Cellini Moonphase, 2015 yılında Rolex tarafından yeniden tanımlanan Superlative Chronometer sertifikası ile kaplıdır. Bu özel isim, saatin Rolex tarafından kendi kriterlerine göre kendi laboratuarlarında başarıyla test edildiğini göstermektedir Saatçi normlarını ve standartlarını aşmak.

Sertifikasyon, hareketi tamamladıktan sonra, tam monte edilmiş saat için geçerlidir ve hassasiyet, güç tasarrufu, su geçirmezlik ve otomatik sargı açısından bilekte en üst düzeyde performans sağlar. Rolex Superlative Kronometrenin kasnaktan sonraki hassasiyeti günde -2 / + 2 saniye ya da resmi bir kronometrenin iki katından fazla. Superlative Chronometer statüsü, her Rolex saatiyle birlikte verilen yeşil mühürle simgelenir ve beş yıllık uluslararası bir garanti ile birleştirilir.

Ay aşamaları nasıl okunmalıdır

 

 

Her gece geçtikçe, ay safhası disk ay döngüsünü takip eder: meteorit aplike aylık göstergesi ile hizalandığında, ay gelecek gecede dolacaktır. Saat yönünde döndüğünde, disk, gümüş yüzük üste gelene ve yeni ayı belirene kadar, zayıflamayı gösterir. Bunun üzerine ay çevrimi mum fazları boyunca aya tekrar dolana kadar devam eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

rolex yacht master 2 ii eta swiss watches Yeni Rolex Yacht Master II 2017'yi Tanıyalım !

Yeni Rolex Yacht Master II 2017’yi Tanıyalım !

rolex replika saat Yeni 2017 Rolex Saat Modelleri Rolex Saat Fiyatları

Yeni 2017 Rolex Saat Modelleri Rolex Saat Fiyatları